Jobo Lift voor CPE-2 / CPE-3
Belangrijk! Niet alle CPE-2 units zijn compatibel met deze lift. Neem contact met ons op voordat je deze unit koopt om er zeker van te zijn dat deze op jouw processor past.
Met de Jobo Lift wordt het ontwikkelen van fotografisch materiaal met jouw CPE-2/CPE-3 Color Processor aanzienlijk verbeterd. Installatie en de-installatie van de ontwikkeltank is eenvoudig te vermijden wanneer een lift wordt gebruikt in plaats van het magneetsysteem.
Het vullen van ontwikkeltanks met chemie tijdens het draaien wordt mogelijk bij gebruik van een lift. Het legen van de chemie is net zo eenvoudig als het bedienen van de lift. Dit leidt tot geen natte handen meer, exactere procestijden, snellere en vooral gelijkmatigere verdeling van de chemie over de film/papier tijdens het proces. Ook het recyclen en hergebruiken van uw chemie wordt een kleine moeite.