- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
- Groot aanbod, kleine prijzen
- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewKodak films worden nu zowel door distributeur Kodak Alaris als rechtstreeks door de producent Kodak Eastman aangeboden. Het gaat om dezelfde films, soms onder een andere naam. Omdat we de films van Kodak Eastman voordeliger kunnen aanbieden, vervangen deze op termijn de Kodak Alaris-varianten.
De Kodak Eastman Ektachrome E100 35mm film is een geavanceerde daglichtgebalanceerde kleurenomkeerfilm (diadafilm), ontworpen voor fotografen die eisen stellen aan helder wit, levendige kleuren, een extreem fijne korrel en een uitzonderlijke resolutie. Met een nominale gevoeligheid van ISO 100 levert deze dia-emulsie een superieure kleurgetrouwheid, rijke verzadiging en subtiel micro-contrast, wat het de ideale keuze maakt voor natuur-, landschaps-, mode-, reis- en studiofotografie.
Ektachrome E100 is ontworpen voor diaprojectie, hoge-resolutie scans en optische afdrukken, en beschikt over een vloeiende tonale schaal met een neutrale grijsbalans en een indrukwekkende doortekening in de hooglichten. De schone kleurweergave legt huidtinten bijzonder natuurlijk vast, terwijl diepe, heldere schaduwen zonder kleurzweem behouden blijven. De film wordt verwerkt via het standaard E-6 omkeerproces voor haarscherpe positieve beelden rechtstreeks op de filmstrook.
| Filmformaat | 35mm Film |
| Filmtype | Kleur dia |
| Filmgevoeligheid | ISO 100 |
| Aantal opnames per film | 36 opnames |
| Contrast | Hoog |
| Korrel | Heel fijn |
| Ontwikkelproces | E-6 |
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewHou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Kodak Eastman Ektachrome E100 135-36
- Maat:
**NOT FOUND** key: product.orderListCreateTitle
**NOT FOUND** key: product.orderListEmptyPrompt