• Bereikbaar voor al jouw vragen
  • Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
  • Groot aanbod, kleine prijzen
  • Bereikbaar voor al jouw vragen
  • Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf

Reviews (0)

Schrijf eerste review
Nog geen reviews

Eastman Kodak

Kodak Eastman Ektacolor Pro 400 8x10 INCH / 10 sheets

€ 395,00

Kies uw kleur:

NoColour

Kies uw maat:

1Size

Levering 2-3 Werkdagen

Kodak films worden nu zowel door distributeur Kodak Alaris als rechtstreeks door de producent Kodak Eastman aangeboden. Het gaat om dezelfde films, soms onder een andere naam. Omdat we de films van Kodak Eastman voordeliger kunnen aanbieden, vervangen deze op termijn de Kodak Alaris-varianten. Deze Ektacolor Pro 400 is identiek aan Portra 400.

De Kodak Ektacolor Pro 400 8x10" sheet film is een legendarische professionele kleurnegatieffilm, ontworpen voor portret- en trouwfotografen die eisen stellen aan een uiterst nauwkeurige weergave van huidtinten en een zacht, voorspelbaar contrast. Met een veelzijdige gevoeligheid van ISO 400 biedt deze emulsie een uitstekende belichtingsruimte en een gedetailleerde schaduwtekening, waardoor hij even betrouwbaar presteert in de studio als bij wisselend daglicht of binnenshuis.

Ektacolor Pro 400 is geoptimaliseerd voor een natuurlijke kleurgetrouwheid, subtiele primaire kleuren en vloeiende verlooptonen die harde hooglichten voorkomen. Dankzij de ISO 400-snelheid kunt u gemakkelijk uit de hand fotograferen of spelen met een beperkte scherptediepte, zonder dat dit ten koste gaat van de randscherpte. De film wordt verwerkt via het standaard C-41 proces, wat zorgt voor een vlekkeloze integratie in digitale scanning- en dokaworkflows.

Doos met 10 sheets.

Filmformaat 8x10 inch (20,3x25,4 cm) Sheet Film
Aantal vellen 10
Filmtype Kleur negatief
Filmgevoeligheid ISO 400
Contrast Gemiddeld-Hoog
Korrel Fijn
Ontwikkelproces C-41

Reviews (0)

Schrijf eerste review
Nog geen reviews