• Bereikbaar voor al jouw vragen
  • Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
  • Groot aanbod, kleine prijzen
  • Bereikbaar voor al jouw vragen
  • Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf

Reviews (0)

Schrijf eerste review
Nog geen reviews

Rollei

Rollei Crossbird 200 135-36

€ 8,75

Kies uw kleur:

NoColour

Kies uw maat:

1Size

Levering 2-3 Werkdagen

De Rollei Crossbird is een creatieve kleurendiafilm met een uitstekende kleurweergave, een bovengemiddeld contrastbereik en een hoge scherpte.

Zoals de naam al doet vermoeden, is Rollei Crossbird bedoeld voor cross-processing, wat betekent dat de film kan worden ontwikkeld in standaard E-6-kleurchemie voor diafilms of C-41-kleurchemie voor kleurenegatiefilms als u de kleuren wilt verschuiven. De film heeft een nominale filmgevoeligheid van ISO 200 wanneer deze als diafilm wordt ontwikkeld, maar moet worden ingesteld op ISO 100 bij ontwikkeling als kleurenegatiefilm.

Als je Rollei Crossbird als normale diafilm gebruikt, krijgt de film een algeheel warm, goudgeel uiterlijk en wekt hij de indruk dat je de foto op een warme zomerdag hebt gemaakt. Wanneer de film als kleurenegatief in C-41-chemie wordt ontwikkeld, verschuiven de kleuren en worden de groene tinten meer uitgesproken, terwijl huidtinten en hoge lichten behouden blijven.

Filmformaat 35mm Film
Filmtype Kleur negatief
Filmgevoeligheid ISO 200
Aantal opnames per film 36 opnames
Contrast Hoog
Korrel Gemiddeld
Ontwikkelproces C-41

Reviews (0)

Schrijf eerste review
Nog geen reviews