- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
- Groot aanbod, kleine prijzen
- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewRollei Superpan 200 is een panchromatische zwart-witnegatiefilm met gemiddelde gevoeligheid, gebaseerd op de voormalige Agfa Aviphot 200 zwart-witemulsie. Deze film levert de beste resultaten bij opnamen in situaties met een hoog contrast.
Superpan heeft een nominale gevoeligheid van ISO 200/24°. Hoewel het wordt aanbevolen om de film op de op de verpakking aangegeven gevoeligheid te belichten, kan Superpan worden opgevoerd tot maximaal ISO 400. De film kan ook één stop worden teruggeschroefd (ISO 125) en levert dan nog steeds consistente resultaten en gecontroleerde toonwaarden. Houd er rekening mee dat het opvoeren van de film het contrast aanzienlijk verhoogt, aangezien Superpan een uitgebreide gevoeligheid heeft in het infraroodbereik, tot 750 nm.
Superpan heeft een zeer fijne korrelstructuur, vergelijkbaar met Ilford Delta en Kodak T-MAX. De korrelstructuur draagt ook bij aan een hoge algehele scherpte.
| Filmformaat | 35mm Film |
| Filmtype | Zwart-wit negatief |
| Filmgevoeligheid | ISO 200 |
| Aantal opnames per film | 36 opnames |
| Contrast | Gemiddeld |
| Korrel | Fijn |
| Ontwikkelproces | Zwart-wit |
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewHou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Rollei Superpan 200 135-36
- Maat: