- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
- Groot aanbod, kleine prijzen
- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
Reviews (0)
Schrijf eerste review
Nog geen reviews
Levering 2-3 Werkdagen
Deze filmhouder is enkel compatibel met het easy35 v2-systeem en niet met andere Valoi-systemen zoals de eerste versie van de easy35.
De easy35 v2 35mm Half Frame filmhouder is de ideale oplossing voor hoogwaardige en efficiënte half frame scans. Haal het maximale uit de kwaliteit door met de sensor van jouw camera zoveel mogelijk details uit deze relatief kleinere frames te halen. Dankzij een poort die speciaal is afgestemd op half frame opnames, wordt overtollig licht tegengehouden en bespaar je tijd bij de nabewerking door een consistente kadrering die het batchgewijs bijsnijden vergemakkelijkt.
Functionaliteit:
- De easy35 v2 filmhouders zijn voorzien van verbeteringen, waaronder een 5-punts veerbelast kogelgelagerd filmhoudersysteem, dat zorgt voor een consistente parallelliteit en snellere houderwisselingen.
- Dubbele S-curve: buigt de film lichtjes aan beide zijden van de poort om het negatief plat te drukken, waardoor de veelvoorkomende “krul”-problemen bij film worden opgelost.
- Pull-Through-ontwerp voor een snelle en naadloze workflow.
- Gate-opening: 20.5 x 26 mm.
Reviews (0)
Schrijf eerste review
Nog geen reviews
Nummer validatie
Hou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Valoi easy35 v2 35mm Half Frame Film Holder
- Maat: