- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
- Groot aanbod, kleine prijzen
- Bereikbaar voor al jouw vragen
- Winkelen bij een Belgisch familiebedrijf
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewDe Kodakolor 100 brengt de nostalgische esthetiek van de jaren zestig naar het heden en is een gespecialiseerde kleurennegatiefilm, ontworpen voor fotografen die op zoek zijn naar een uitgesproken, vintage karakter. Deze film is een eigentijds eerbetoon aan de oorspronkelijke "Kodacolor"-esthetiek en biedt een uniek kleurenpalet dat zich onderscheidt van de klinische perfectie van moderne professionele films.
Kodakolor 100 wordt gekenmerkt door een gematigde korrel en warme, verzadigde tinten en blinkt uit in heldere omstandigheden buitenshuis. De film produceert de klassieke 'analoge gloed', met rode en gele tinten die neigen naar een rijke, gouden gloed, waardoor het een uitstekende keuze is voor portretten, straatfotografie en nostalgische landschappen. Met een nominale gevoeligheid van ISO 100 biedt het voldoende detail voor prachtige vergrotingen, terwijl het genoeg textuur behoudt om de kijker te herinneren aan zijn filmwortels.
Kodakolor 100 is even veelzijdig als mooi en is ontworpen voor standaard C-41-ontwikkeling. Dit zorgt ervoor dat je de film gemakkelijk bij elk professioneel lab of thuis kunt laten ontwikkelen. Of je nu een tijdloze zomermiddag wilt vastleggen of jouw architectuurfoto's een mid-century flair wilt geven, deze film levert een soulvolle, suggestieve look die digitale filters simpelweg niet kunnen evenaren.
| Filmformaat | 35mm Film |
| Filmtype | Kleur negatief |
| Filmgevoeligheid | ISO 100 |
| Aantal opnames per film | 36 opnames |
| Contrast | Gemiddeld |
| Korrel | Fijn |
| Ontwikkelproces | C-41 |
Reviews (0)
Schrijf eerste reviewDe perfecte match.
Hou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Kodak Kodacolor 100 135-36
- Maat: